Bezpłatne tapety na pulpit – motywy sercowe

Bezpłatne tapety na pulpit z motywami sercowymi.

Miłość jako nasionko leśne z wiatrem szybko leci, ale gdy drzewem w sercu wyrośnie, to chyba razem z sercem wyrwać ją można.
Henryk Sienkiewicz

Doprawdy, szczęściarz ten komu taką miłość było dane przeżyć…

Opinii na temat znaczenia, sensu oraz wagi Walentynek czyli Święta Miłości jest bardzo wiele.

Można myśleć, że to amerykańskie zapożyczenie (choć historia Święta jest zgoła inna), które zostało skomercjalizowane do granic możliwości. Pluszowe serca, misie, długopisy zakończone brokatowym bibelotem oraz wiele innych działań mających zapełnić lukę handlową między Świętami Bożego Narodzenia a Wielkanocą.

Jednak to tylko jeden obrazek. W czasach gdy ja kwalifikowałam się do kategorii młodzież, czekałam na Dzień Zakochanych z bijącym sercem i wielkim oczekiwaniem, kiedy zobaczę pozostawione na ławce szkolnej czy ukryte w piórniku lub wetknięte w zeszyt zmięte papierowe zawiniątka z których wyczytam cieplutkie “lubię Cię”, wiersz lub inne oznaki sympatii.

Ostatecznie uważamy, że właśnie takie jest podstawowe zadanie Dnia Miłości.

Dać najbliższym, ukochanym, uwielbianym znać, że są dla nas ważni i pokazać im to nawet drobnym gestem.

My też chcemy Wam sprawić przyjemność, dlatego specjalnie dla Was stworzyłyśmy Bezpłatne tapety na pulpit z motywami sercowymi.

Tapety są gotowe do pobrania na Wasze komputerowe pulpity i umieszczone poniżej.

Stworzyłyśmy te tapety ot tak po prostu, żeby Wam było miło a jedocześnie sobie sprawiłyśmy radość, tworząc coś na innych. Liczymy szczerze, że ucieszą Wasze oczy:)

Jeśli jednak, wizja naszych bezpłatnych tapet na pulpit z motywami sercowymi to nie Wasz “peace of cake” to zajrzyjcie tutaj. Wśród wszystkich naszych LOOPsów znajdziecie szydełkowe aplikacje w kształcie serca, serduszka szare, serduszka kolorowe, serduszka w odcieniach pastelowych.

Tapety do pobrania dla Was tutaj:

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *